Hakkımızda

Hakkımızda

TİGRİS SOLAR ENERJİ SANAYİ San. Tic. A.Ş.Temiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarının gelecek nesillere, ekonomiye ve çevresel etkilere olumlu katkı sağlayacağının bilinciyle, konusunda uzman teknik personeli ve tecrübelerini bünyesinde bir araya getirerek Yenilenebilir Enerji Sistemlerine Mühendislik, Tedarik, İnşaat, İşletmeye Alma (EPC), İşletme ve Periyodik Bakım hizmetlerini sunmak üzere kuruluşunu 2020 yılında gerçekleştirmiştir.

 

TİGRİS SOLAR, Diyarbakır’da yerleşik ve aşağıdaki konularda faaliyet gösteren, uzman bir EPC { Engineering, Procurement & Construction } firmasıdır:

  • Gelişmiş Güneş enerjisi Simülasyon programları ile GES Tasarım, Finansal Analiz, 3D Modellemeve Raporlama,
  • Arazi, Çatı ve Cephe uygulamalı GES Santralleri EPC (Mühendislik, Tedarik, İnşaat,  İşletmeye Alma),
  • Ges Santralleri, Kurulum sonrası Scada Takip(İzleme), Bakım ve Onarım Hizmetleri,
  • GES Hibe ve Başvuru Danışmanlığı,
  • Tarımsal Sulama Güneş Enerji Santralleri,

TİGRİS SOLAR ekibinin, PV (Güneş Paneli) Üretim, Güneş Enerji Santralleri Uygulama, bakım & onarım, konusunda 12 yıllık, yenilenebilir enerji piyasası alanında ise 14 yıllık tecrübesi vardır. TİGRİS SOLAR uzman ekibi ve güçlü partnerleri ile Güneş Enerji Santralleri (EPC),  iklim değişikliği politikaları, sektörel emisyonlar ve Türkiye’deki izleme, raporlama ve doğrulama sistemi konularında derin bilgi birikimine sahiptir.

TİGRİS SOLAR ENERJİ faaliyet gösterdiği GES Yatırım, İşletme, Periyodik Bakım ve EPC Hizmetlerinde sektörün en büyükleri arasında değil, en iyi olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda faaliyet gösterdiği iş alanlarında kaliteden ödün vermeyen, öncü, yönetmeliklere ve uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere adaptasyon sağlayabilen, bulunduğu sektörde akıllar da kalabilen marka olmayı hedeflemektedir.

Tedarikçilerimiz, ve müşterilerimiz ile daha temiz bir dünya için “Güneş bize yeter” sloganı ile çıktığımız bu yolculuğa; sizleri de bekleriz.

TİGRİS SOLAR ENERJİ

TİGRİS SOLAR ENERJİ faaliyet gösterdiği GES Yatırım, İşletme, Periyodik Bakım ve EPC Hizmetlerinde sektörün en büyükleri arasında ve en iyi olmayı hedeflemiştir. Faaliyet gösterdiği iş alanlarında kaliteden ödün vermeyen, öncü, Yönetmeliklere ve uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere adaptasyon sağlayabilen, bulunduğu sektörde öncü marka olmayı hedeflemektedir.

Yürürlükteki yönetmelik ve ilgili mevzuatlara  uygun olarak, Etik Kurallar ve şirket değerleri doğrultusunda; çalışan memnuniyetinin sağlandığı, bilginin güç olduğu bilinciyle ilgili tarafların bilgisini koruyacak güvenli  çalışma ortamları yaratarak, kaliteli hizmet anlayışının ön koşullarından olduğu bilinciyle çalışarak, uyguladığı iş güvenliği ve çevre uygulamaları ile doğaya, canlılara ve insanlara duyarlı sistemlerle, Güneş Enerji Sistemleri yatırımlarındaMüşterilerimize danışmanlık ve Anahtar teslim çözümleri konusunda en iyi ve Kaliteli Hizmeti Sunmaktır.

Çözüm Ortaklarımız